يکشنبه ۱۵ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۶:۰۴
کد مطلب : 10273
مدیرعامل شرکت مدیریت طرح و توسعه آینده پویا مطرح کرد

ضرورت مولدسازی دارایی‌های مازاد در گروه شفادارو

مدیرعامل شرکت مدیریت طرح و توسعه آینده پویا با تاکید بر اینکه مولدسازی دارایی‌ها و خروج از بنگاه‌داری رسالت اصلی ما است، گفت: ضرورت دارد مدیران شرکت‌ها مولدسازی دارایی‌های مازاد را با جدیت پیگیری کنند.
ضرورت مولدسازی دارایی‌های مازاد در گروه شفادارو
به گزارش روابط عمومی شرکت مدیریت طرح و توسعه آینده پویا، دکتر افشار فتح‌الهی در نشست ارزیابی عملکرد شرکت شفادارو که با حضور معاونان و مدیران هلدینگ آینده پویا، مدیرعامل و اعضا هیئت مدیره شفادارو و مدیران عامل شرکت‌های تابعه برگزار شد، با تبریک دهه فجر و سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، اظهار داشت: به فضل خدا انقلاب اسلامی با رهبری‌های مدبرانه رهبر معظم انقلاب پیش می‌رود.
 وی با بیان اینکه دشمنان نظام  اسلامی به دنبال سیاه‌نمایی و نیز بزرگنمایی مسائل کشور هستند، ادامه داد: با همت مدیران و تلاش دست‌اندرکاران به لطف خدا موضوع "تولید" و افزایش آن در دستور کار دارد.
مدیرعامل شرکت مدیریت طرح و توسعه آینده پویا بر ضرورت رسیدگی به امور رفاهی و معیشتی پرسنل شرکت‌ها تاکید کرد و گفت: "آموزش" مستمر همکاران در شرکت‌ها باید به طور جدی پیگیری شود.
دکتر فتح‌الهی با تاکید بر اینکه مولدسازی دارایی‌ها و خروج از بنگاه‌داری رسالت اصلی ما است، خاطرنشان کرد: ضرورت دارد مدیران شرکت‌ها مولدسازی دارایی‌های مازاد را با جدیت پیگیری کنند.
مدیرعامل شرکت مدیریت طرح و توسعه آینده پویا همچنین بر نوسازی خطوط تولید و تعیین تکلیف دقیق زمان راه‌اندازی پروژه‌ها تاکید کرد.
قبل از سخنان دکتر فتح‌الهی در این جلسه، مدیرعامل و اعضا هیئت مدیره شفادارو و مدیران عامل شرکت‌های تابعه گزارشی از عملکرد مجموعه تحت مدیریت خود ارائه کردند.

 
https://mapouya.com/vdcc1iqs.2bqxm8laa2.html
جالب است ۰
نام شما
آدرس ايميل شما