چهارشنبه ۱۱ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۰:۱۹
کد مطلب : 10271
پیام تبریک مدیرعامل هلدینگ آینده پویا به مناسبت سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی

دکتر فتح‌الهی: تحولات جدید در جهان و منطقه، اراده ما را برای توسعه و پیشرفت نظام اسلامی ایران قوی‌تر می‌کند

مدیرعامل شرکت مدیریت طرح و توسعه آینده پویا در پیامی با گرامی‌داشت سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و دهه فجر بیان کرد" با الهام گرفتن از فضای حاکم بر آن روزهای همدلی و اتحاد، در مسیر حفظ استقلال و اقتدار سیاسی، اقتصادی و فرهنگی در سایه هدایت‌های رهبر و مراد خویش، آینده‌ای روشن را رقم بزنیم".
دکتر فتح‌الهی: تحولات جدید در جهان و منطقه، اراده ما را برای توسعه و پیشرفت نظام اسلامی ایران قوی‌تر می‌کند
به گزارش روابط عمومی شرکت مدیریت طرح و توسعه آینده پویا، متن پیام دکتر افشار فتح‌الهی بدین شرح است:
بسم‌الله الرحمن الرحیم
"مدیران جوان، کارگزاران جوان، اندیشمندان جوان، فعّالان جوان، در همه‌ی میدان‌های سیاسی و اقتصادی و فرهنگی و بین‌المللی و نیز در عرصه‌های دین و اخلاق و معنویّت و عدالت، باید شانه‌های خود را به زیر بار مسئولیّت دهند، از تجربه‌ها و عبرت‌های گذشته بهره گیرند، نگاه انقلابی و روحیه‌ی انقلابی و عمل جهادی را به کار بندند و ایران عزیز را الگوی کامل نظام پیشرفته‌ی اسلامی بسازند." مقام معظم رهبری

در آستانه چهل و پنجمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران، سلام و درود می‌فرستیم به روح پرفتوح بنیانگذار کبیر انقلاب، حضرت امام خمینی (ره) که با رهبری خویش، ملت مسلمان و ستمدیده ایران اسلامی را به اوج عزت و اقتدار و بالندگی دعوت کرد.
این مسیر طولانی سرانجام با لبیک همگانی مردم در روز 22 بهمن 1357 به نتیجه رسید و فصل جدیدی از حیات سیاسی و فرهنگی ایران عزیز رقم خورد. اینک در چهل و پنجمین سالگرد این رخداد عظیم که یادآور روزهای خون و حماسه و خروش مردم انقلابی است، بر خود فرض می‌دانیم رشادت‌ها و ایثارگری‌های ملت قهرمان ایران را گرامی بداریم و با الهام گرفتن از فضای حاکم بر آن روزهای همدلی و اتحاد، در مسیر حفظ استقلال و اقتدار سیاسی، اقتصادی و فرهنگی در سایه هدایت‌های رهبر و مراد خویش، آینده‌ای روشن را رقم بزنیم.
دهه فجر، طلیعه روزهای روشن و مبارکی است که هر سال در تبیین و ترسیم مسیر، گام‌های ما را در رسیدن به اهداف والای این انقلاب که به عنوان معجزه قرن شناخته می‌شود استوارتر می‌گرداند و فرصتی است تا در چارچوب رهنمودهای مقام معظم رهبری در تبیین گام دوم انقلاب محکم‌تر حرکت کنیم.
بی‌شک تحولات جدید در جهان و منطقه، اهمیت این ایام مبارک را بیشتر از پیش آشکار می‌کند. حملات وحشیانه رژیم اشغالگر قدس به مردم بی‌پناه غزه و خیزش عمومی محور مقاومت در برابر زیاده خواهی‌های آمریکا و ایادی وابسته آن در منطقه، اراده ما را برای توسعه و پیشرفت نظام اسلامی ایران قوی‌تر می‌کند.
اینجانب به نمایندگی از مجموعه عظیم هلدینگ آینده پویا در چهل و پنجمین سالگرد شکوهمند پیروزی انقلاب اسلامی با مراد خویش عهد و پیمان می‌بندیم تا در جهاد بزرگ برای ساختن ایران اسلامی بزرگ بیشتر از پیش بکوشیم. همچنین ضمن گرامیداشت یاد و خاطره رهبر کبیر انقلاب، امام خمینی (ره) و شهدای والامقام انقلاب، فرارسیدن ایام مبارک دهه فجر را به ملت شریف ایران و همکاران محترم شرکت مدیریت طرح و توسعه آینده پویا و شرکت های تابعه تبریک و تهنیت عرض می‌کنم.
 
https://mapouya.com/vdca6un6.49nw015kk4.html
جالب است ۰
نام شما
آدرس ايميل شما