دوشنبه ۹ بهمن ۱۴۰۲ - ۰۹:۰۸
کد مطلب : 10266
بزرگترین طرح تجهیز و نوسازی ماشین‌آلات صنایع چوب و کاغذ مازندران در سال‌های اخیر با حمایت "هلدینگ آینده پویا" و "بانک ملی" به عنوان سهامدار به زودی اجرائی خواهد شد.
سرمایه‌گذاری 3 میلیون یورویی با حمایت "هلدینگ آینده پویا" و "بانک ملی" در چوب و کاغذ مازندران
به گزارش روابط عمومی شرکت مدیریت طرح و توسعه آینده پویا، امید نیک نژاد مدیرعامل شرکت صنایع چوب و کاغذ مازندران با بیان این خبر اظهار داشت: مجموعه"هلدینگ آینده پویا" به عنوان سهامدار اصلی مجموعه با حمایت بانک ملی بنا را بر این گذاشته که طرح نوسازی با افزایش ظرفیت و بهینه‌سازی ماشین‌آلات خطوط تولیدی کارخانه کاغذ مازندران به زودی انجام پذیرد. 

نیک‌نژاد با تشکر از سهامداران گفت: اجرای این پروژه نیاز خط 2 تولید را به چوب برطرف و امکان تولید انواع فلوتینگ با گراماژ پائین و کیفیت بالا از جمله CMT و صافی سطح را به صورت صد در صد OCC فراهم خواهد ساخت.

مدیرعامل شرکت صنایع چوب و کاغذ مازندران از عزم این شرکت و سهامدار آن برای تامین کاغذ مورد نیاز جامعه نشر کشور با کیفیت بالا و قیمت پائین در راستای عمل به فرمایش مقام معظم رهبری در نمایشگاه کتاب خبر داد و افزود: علیرغم اینکه کاغذ تحریر کالای سودآوری نیست اما با حمایت سهامداران و مجموعه دولت این راه و مسیر ادامه پیدا خواهد کرد.
 
https://mapouya.com/vdcepw8z.jh87pi9bbj.html
جالب است ۰
نام شما
آدرس ايميل شما