يکشنبه ۱۰ دی ۱۴۰۲ - ۱۰:۱۵
کد مطلب : 10242
مدیرعامل هلدینگ مدیریت طرح و توسعه آینده پویا با بیان اینکه امروز داروهایی که در کشور در حال تولید است از بهترین و با کیفیت‌ترین داروهای غرب آسیا است، گفت: باید به سمتی حرکت کنیم که به تمام کشورهای منطقه غرب آسیا دارو صادر کنیم. 
دکتر فتح‌الهی: برنامه صادرات به کشورهای غرب آسیا توسط "شفادارو" به طور جدی پیگیری شود
به گزارش روابط عمومی شرکت مدیریت طرح و توسعه آینده پویا، دکتر افشار فتح‌الهی در همایش سالانه فروش و بازرگانی شرکت پخش رازی با گرامیداشت روز 9 دی اظهار داشت: هوشیاری مردم عزیز کشورمان در خنثی کردن توطئه‌های دشمنان قابل ستایش است.

وی با تشکر از گروه شفادارو و شرکت پخش رازی، برگزاری این نشست سراسری را اقدامی ارزشمند دانست و گفت: ابتکار بسیار خوبی است که هر ساله برنامه‌ریزی کرده‌اید که همکاران از سراسر کشور دور هم جمع شوند و تبادل اطلاعات کنند.

وی با بیان اینکه امروز کشور ما در مرز دانش در حال حرکت است، ادامه داد: یکی از حوزه‌های قابل افتخار در حال پیشرفت در کشور همین صنعت دارویی است که بخش عمده‌ای از آن به همت همکاران عزیز در هلدینگ شفا و شرکت پخش در حال انجام است.

مدیرعامل هلدینگ مدیریت طرح و توسعه آینده پویا با بیان اینکه ماموریت و رسالت اصلی شما این است که دارو را به موقع در اقصی نقاط کشور پخش می‌کنید، تاکید کرد: این موضوع نشاندهنده نقش شما در سلامت جامعه است که مایه افتخار است. این امر علاوه بر اثرگذاری در سلامت مردم می‌تواند به رونق اقتصاد کشور کمک کند.

مدیرعامل هلدینگ آینده پویا با قدردانی از موفقیت‌های هلدینگ شفادارو  اعلام کرد که این مجموعه روند خوبی را طی می‌کند و باید بتواند در زمینه صادرات دارو هم جایگاه شایسته‌ای کسب کند.

وی ادامه داد: هم پخش رازی برنامه خود را متناسب با برنامه تولید شرکت‌های تولیدکننده گروه شفا طرح ریزی کند و هم شرکت‌ها برنامه تولید خود را متناسب با برنامه بازار پخش رازی طراحی کنند.باید در برنامه‌ریزی‌ها به سمتی حرکت کنیم که دارویی در گروه شفا تولید شود که مورد نیاز بازار است و از ظرفیت پخش رازی در شناخت بازار استفاده شود.

مدیرعامل هلدینگ مدیریت طرح و توسعه آینده پویا برخورداری پخش رازی از زیرساخت و امکانات منحصر به فرد، نیروی انسانی متخصص و مجرب را یادآور شد و اظهار داشت: آموزش و تحقیق و توسعه در پخش رازی و سایر شرکت‌های گروه شفا جدی گرفته شود.

دکتر فتح‌الهی بر کاهش هزینه‌های مالی و کاهش اتکا به تسهیلات بانکی تاکید کرد و گفت: پخش رازی باید با مجهز شدن به دانش روز و تلاش همه همکاران ظرف یکسال آتی رتبه یک را در بین شرکت‌های پخش به دست آورد.

شرکت پخش رازی از شرکت‌های تابعه هلدینگ شفادارو است. شفادارو هم از جمله شرکت‌های زیرمجموعه هلدینگ آینده پویا است.
 
https://mapouya.com/vdcirraz.t1au52bcct.html
جالب است ۰
نام شما
آدرس ايميل شما