شنبه ۲۵ آذر ۱۴۰۲ - ۰۸:۰۳
کد مطلب : 10239
نشست فعالان بازار سرمایه با مدیران ارشد شرکت توسعه نیشکر و صنایع جانبی با هدف تشریح دستاوردهای صنعت نیشکر در آستانه عرضه سهام این شرکت در بورس، با حضور معاونان هلدینگ آینده پویا برگزار شد.
نشست فعالان بازار سرمایه با مدیران توسعه نیشکر برگزار شد

به گزارش روابط‌عمومی شرکت مدیریت طرح و توسعه آینده پویا، در این نشست که پنج‌شنبه (۲۳ آذرماه) در سالن اجتماعات شرکت توسعه نیشکر و صنایع جانبی برگزار شد، مدیرعامل، اعضای هیئت‌مدیره و سهام‌داران شرکت توسعه نیشکر و صنایع جانبی ضمن تشریح دستاوردها و بیان ظرفیت‌های مجموعه شرکت توسعه نیشکر، به سؤالات و ابهامات فعالان بازار سرمایه پاسخ دادند.

آخرین وضعیت هفت‌تپه، پیگیری خسارت‌های سیلاب و خشکسالی، زمان عرضه سهام، سودآوری، محصولات نیشکری، طرح‌ها و پروژه‌های در دست اقدام، گزارش‌های مالی، ارزش‌گذاری، زمان عرضه سهام شرکت‌های تابعه در بورس و… از جمله سوال‌ها و موضوع‌های مطرح شده از سوی فعالان بازار سرمایه در این نشست بود. همچنین مدیران و اعضای هیئت‌مدیره و سهام‌داران برنامه‌های توسعه‌ای و ظرفیت‌های سرمایه‌گذاری در شرکت را برای فعالان بورس و بازار سرمایه تشریح و اعلام کردند که با توجه‌ به صورت‌های مالی ارائه شده، این شرکت در مسیر رشد و سودآوری قرار دارد.

پس از این نشست، مدیران نهادهای مالی و فعالان بازار سرمایه به همراه مدیران نیشکری با حضور در کشت و صنعت نیشکر امام خمینی(ره) از ظرفیت‌های این صنعت بازدید کردند و از نزدیک با فرایند تولید شکر و محصولات جانبی آشنا شدند.

بر اساس این گزارش، دی‌ماه سال گذشته، درخواست سهام شرکت توسعه نیشکر و صنایع جانبی در فرابورس پذیرفته شد و به‌زودی سهام این شرکت با محصولات متنوّع، شگفتی‌ساز تاریخ بورس می‌شود.

شرکت توسعه نیشکر و صنایع جانبی با مزارعی هوشمند در وسعتِ ۸۴ هزار هکتار و روش‌های نوین در «داشت، کاشت و برداشت»، نام و آوازه‌اش در منطقه به‌عنوان صنعتی پیشرو، طنین‌انداز شده که از پسماندش، محصولات استراتژیکی نظیر الکل طبی، خمیرمایه، کاغذ، ام. دی. اف، نئوپان، خوراک دام و انواع شکرهای دارویی و طعم‌دار تولید می‌شود و با این حجم از تولید، کام بورس شیرین خواهد شد.

در حال حاضر ۸۰ درصد از سهام این شرکت، متعلق به بانک‌های ملی و صادرات و ۲۰ درصد آن نیز متعلق به وزارت جهاد کشاورزی به نمایندگی از دولت است.
در این نشست مهدی کبیری معاون امور سرمایه گذاری و واگذاری و حمید آرام بن یار معاون امور مجامع و شرکت‌ها هلدینگ آینده پویا حضور داشته و به بخشی از سوالات مدعوین پاسخ دادند.
 
https://mapouya.com/vdceow8z.jh87xi9bbj.html
جالب است ۰
نام شما
آدرس ايميل شما