سه شنبه ۲ آبان ۱۴۰۲ - ۱۳:۵۸
کد مطلب : 10194
مدیرعامل شرکت مدیریت طرح و توسعه آینده پویا از واگذاری تعدادی از بنگاه‌های زیرمجموعه این هلدینگ به ارزش ۱۶۸ هزار میلیارد ریال خبر داد.
دکتر افشار فتح‌الهی
دکتر افشار فتح‌الهی
به گزارش روابط عمومی شرکت مدیریت طرح و توسعه آینده پویا، دکتر افشار فتح‌الهی در جلسه شورای معاونان و مدیران این هلدینگ با اشاره به تاکیدات رهبر معظم انقلاب و سیاست‌های دولت محترم درباره خروج بانک‌ها از بنگاه‌داری، اظهار داشت: در این راستا طبق برنامه‌ریزی‌های انجام شده هلدینگ آینده پویا تا پایان سال جاری بنا دارد تعدادی از بنگاه‌های زیرمجموعه خود به ارزش تقریبی ۱۶ هزار و ۸۰۰ میلیارد تومان را واگذار کند.

مدیرعامل شرکت مدیریت طرح و توسعه آینده پویا با اشاره به تعلق صددرصدی این شرکت به بانک ملی تصریح کرد: خروج از بنگاه‌داری در هلدینگ آینده پویا سرعت بیشتری می‌یابد‌.

دکتر فتح‌الهی با بیان اینکه ارزش‌آفرینی پایدار در شرکت‌های تابعه با رویکرد پرهیز از بنگاه‌داری از اهداف این هلدینگ است، ادامه داد: سیاست ما همانطور که در سخنان اخیر مدیرعامل محترم بانک ملی مطرح شد، خروج از بنگاه‌داری، واگذاری اموال و دارایی‌های مازاد است.

وی در بخش دیگر سخنان خود با تاکید بر ضرورت رعایت هر چه بیشتر انضباط مالی در بخش‌های مختلف هلدینگ و شرکت‌های تابعه، خاطرنشان کرد: ارزشیابی عملکرد بخش‌های مختلف و شرکت‌های تابعه با قوت هرچه بیشتر ادامه می‌یابد.
 
https://mapouya.com/vdceez8z.jh87oi9bbj.html
جالب است ۰
نام شما
آدرس ايميل شما