شنبه ۱۳ آبان ۱۴۰۲ - ۰۹:۴۴
کد مطلب : 10199
مدیرعامل و اعضای هیئت مدیره شرکت مدیریت طرح و توسعه آینده پویا در بازدیدی از ظرفیت‌های صنعت نیشکر بر استمرار پشتیبانی و حمایت از شرکت توسعه نیشکر و صنایع جانبی تأکید کردند.
به گزارش روابط عمومی شرکت مدیریت طرح و توسعه آینده پویا، پیش‌ازاین بازدید نیز مدیرعامل و اعضای هیئت مدیره شرکت مدیریت طرح و توسعه آینده پویا در نشستی با مدیرعامل توسعه نیشکر و مدیران عامل واحدهای نیشکری و صنایع جانبی، به بررسی عملکرد این صنعت در تولید محصولات متنوّع نیشکری پرداختند.

شرکت مدیریت طرح و توسعه آینده پویا از شرکت‌های زیرمجموعه بانک ملی است؛ در حال حاضر ۸۰ درصد از سهام شرکت توسعه نیشکر و صنایع جانبی، متعلق به بانک‌های ملی و صادرات و ۲۰ درصد آن نیز متعلق به وزارت جهاد کشاورزی به نمایندگی از دولت است.
 
شرکت توسعه نیشکر و صنایع جانبی با مزارعی هوشمند در وسعتِ ۸۴ هزار هکتار و روش‌های نوین در «داشت، کاشت و برداشت»، نام و آوازه‌اش در منطقه به‌عنوان صنعتی پیشرو، طنین‌انداز شده که از پسماندش، محصولات استراتژیکی نظیر الکل طبی، خمیرمایه، کاغذ، ام. دی. اف، نئوپان، خوراک دام و… تولید می‌شود.
 دی ماه سال گذشته، درخواست شرکت توسعه نیشکر و صنایع جانبی در فرابورس پذیرفته شد و به‌زودی سهام این شرکت با محصولات متنوّع، شگفتی‌ساز تاریخ بورس می‌شود و به بزرگ‌ترین عرضه اولیه، تبدیل خواهد شد.
 
https://mapouya.com/vdcjhvev.uqeyhzsffu.html
جالب است ۰
نام شما
آدرس ايميل شما